مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 + 7 =

خرید انواع مایع ظرف شویی زیر قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مایع ظرف شوییمعرفی مایع ظرف شوییویژگی بهترین مایع ظرف شوییویژگی های بهترین مایع ظرف شوییمزایای استفاده از مایع ظرف شوییخریدعمده وصادرات انواع مایع ظرف شویینتیجه گیری
انواع مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

از ان جایی که تناول خوارک ومایعات جز جدایی ناپذیر زندگی انسان است درپی آن همواره ظروفی آلوده بجای می ماند که شرط استفاده دوباره از آن ها زدودن آلودگی ها از سطح ظروف است. چرا که در غیر این صورت آلودگی روی ظروف سبب ایجاد بیماری وآلودگی در محیط اطراف می شود. پس بهترین گزینه برای رفع این عامل شست و شوی ظروف بعداز هربار مصرف آنها است! ازآن جایی که آب به تنهایی عامل از بین برنده چربی ها نیست پس استفاده از مایع ظرف شویی لازم وضروری است. دراین مقاله قصد داریم شما را با انواع مایع ظرف شویی وکاربرد های آنها آشنا کنیم چرا که ارتباط مستقیم با بهداشت و سلامتی افراد جامعه دارد.

معرفی مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

مایع ظرف شویی یک نوع شوینده است که مولکول های چربی و سایر آلودگی ها را کاملا از سطح ظروف می زداید.

مایع ظرف شویی انواع مختلفی دارد ازجمله:

 1. مایع ظرف شویی معمولی
 2. مایع ظرف شویی مخصوص آب گرم وسر
 3. مایع ظرف شویی فسفاته
 4. مایع ظرف شویی سورفاکتانت

ویژگی بهترین مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

پس از آشنایی با  انواع مایع ظرف شویی و نحوه عمل آن شایسته است که ویژگی های بهترین مایع ظرف شویی را شناخته تا بتوانیم خریدی آگاهانه و درمقام عمل ظروفی پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشیم.

ویژگی های بهترین مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

 1. قدرت پاک کنندگی و غلظت مایع ظرف شویی
  قدرت پاک کنندگی و غلطت یکی از مهم ترین معیارهای یک مایع ظرفشویی مناسب است که می تواند ما را در انتخاب این محصول راهنمایی کند بگونه ای که اگر غلطت مایع ظرفشویی بالا باشد به سختی درآب حل می شود و باید با آب گرم باید شسته شود تا از غلظت آن کاسته شود. از طرف دیگر اگر مایع ظرف شویی غلظت کمی داشته باشد قطعا قدرت پاک کنندگی وچربی زدایی کمی دارد و انتخاب مناسبی برای شست و شوی ظردف نمی باشد پس باید مایع ظرف شویی را انتخاب کنیم که قدرت پاک کنندگی و غلظت آن در سطح مطلوب و معقولی باشد.
 2. رایحه و عطرمایع ظرف شویی
  رایحه و عطر انواع مایع ظرفشویی از آن جهت مورد توجه است که بعد از شست و شو روی ظروف باقی می ماند و می تواند بوی تخم مرغ، ماهی و…را از بین ببرد. محصولات موجود در بازار با اسانس های مختلفی  ارائه می شوند؛ از جمله لیمو، توت فرنگی، سیب، انار و… که هر کدام از این موارد سلیقه ای بوده و مشتری برحسب نوع علاقه وسلیقه خود محصول مورد نظر را انتخاب می کند.
 3. قیمت مایع ظرف شویی
  قیمت انواع مایع ظرف شویی از اساسی ترین نکات و ویژگی های یک محصول است و برای اقشار مختلف جامعه در اولویت قرار دارد به گونه ای که هرچه قیمت یک محصول کمتر باشد. مشتری از انتخاب خود راضی تر است و طبیعتا فشار کمتری به سبد خانوار وارد می شود. به طور معمول شرکت ها برای کسانی که به صورت عمده خرید می کنند. حجم بیشتر محصول و قیمت کمتر را به مشتری عرضه می کنند.البته حتما به این نکته توجه داشته باشید که تنها اولویت شما برای خرید و انتخاب محصول قیمت نباشد! بلکه حتما کیفیت را هم درنظر بگیرید.
 4. حجم مایع ظرفشویی
  معمولا مایع ظرفشویی را در بسته بندی های سه ونیم لیتری برای تعداد خانوار متوسط در نظر میگیرند و تقریبا در شرکت ها سعی می شود مقدار بیشتری در بسته بندی ها قرار دهد تا خرید برای مشتریان به صرفه باشد.

مزایای استفاده از مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

استفاده از انواع مختلف مایع ظرف شویی مزایایی دارد مثلا بهترین مایع ظرف شویی ممکن برای مناطقی که دارای اب سخت هستند مایع ظرف شویی فسفاته است چرا که فسفات موجود دران بهترین عامل برای از بین بردن جلبک ها است. لازم به ذکر است که مناطق ساحلی ونمکی دارای آب سخت هستند و مردم ساکن  چنین مناطقی ناگزیر به استفاده از مایع ظرف شویی فسفاته هستند. یا به طور مثال برای ظروفی که بسیار چرب هستند مناسب ترین گزینه مایع ظرف شویی حاوی سورفکتانت است چرا که قدرت چربی زدایی آن چندین برابر مایع ظرف شویی معمولی است و سرعت بسیار بیشتری در پاک کنندگی دارد مناسب برای رستوران ها وچنین مواردی است که ظروف بسیار چرب در ان تولید می شود و زمان کافی برای شست و شوی ظروف نیست

خریدعمده وصادرات انواع مایع ظرف شویی

انواع مایع ظرف شویی

به طور کلی شرکت ها محصولات خود را به صورت عمده به فروشگاه های زنجیره ای/خوار وبار فروشی ها ارایه می دهند سپس از طریق این دئو درگاه به صورت خورده فروشی به دست مردم می رسد وگرنه به طور کلی شرکت ها مستقیم محصول را به دست مردم نمی رسانند و این کار باواسطه انجام می پذیرد.معمولا محصولی از انواع مایع ظرف شویی صادر می شود که از لحاظ کمی و کیفی تماما همسطح رقبای بین الملل خود باشد کشورایران انئاعی از مایع ظرفشویی را به کشورهای همسایه صادر میکند

نتیجه گیری

مایع ظرف شویی در طی دهه های گذشته به عضوی جدایی ناپذیر از سبد محصولات خانوار تبدیل شده که در پی این اتفاق بر تمامی مصرف کنندگان واجب است که ویژگی های انواع مایع ظرف شویی ومزیت ها و مضرات آن را دانسته به ان آگاه باشند چرا که با سلامت و بهداشت مردم رابطه مستقیم دارد

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 8 + 4 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button