مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 6 =

فروش پودر دستی و ماشینی راین به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده پودر دستی و ماشینی راینفروش پودر دستی

فروش پودر دستی به دلیل مزایای بی شماری که دارد، همواره مورد توجه خریداران بوده است. لازم به ذکر است که خرید و فروش عمده پودر دستی و ماشینی با برند راین نیز با استقبال ویژه خریداران مواجه شده است.

خرید عمده پودر دستی و ماشینی راین

گفتنی است که در حال حاضر با تولید ماشین های لباسشویی، کار شستشوی لباس ها به سادگی و در کمترین زمان ممکن، صورت می گیرد. لذا تولید انواع پودر ماشین لباسشویی به ویژه پودر ماشینی راین، به منظور تسریع این کار، در دستور کار قرار گرفت. به گونه ای که امروزه شاهد تولید انواع مختلف پودر ماشینی با کیفیت های متفاوت هستیم. اما در گذشته کار شستشوی لباس ها با دست انجام میشده، و از پودر شستشوی دستی برای این کار، استفاده می کردند.

فروش پودر دستی

از این رو ترکیباتی که در فرمولاسیون پودر ماشینی به کار رفته است با پودر دستی متفاوت می باشد. بنابراین باید پودرهای استاندارد تولید شده برای مصارف مختلف را در جای مناسب خود مورد استفاده قرار داد تا سبب آسیب رساندن به بافت لباس یا دستگاه لباسشویی نشود.

به طور کلی می توان ویژگی های پودر دستی و ماشینی راین را موارد زیر برشمارد:

  • حفظ بافت لباس
  • قدرت لکه بری سریع
  • آنزیم های فعال
  • رایحه مطبوع
  • شفافیت و درخشندگی لباس
  • قیمت ارزان

لذا با توجه به ویژگی های ذکر شده، خرید عمده پودر دستی یا ماشین لباسشویی راین جهت مصارف مختلف، ضرورت می یابد.

فروش پودر دستی

فروش پودر دستی

همانطور که می دانید ترکیبات به کار رفته در پودرهای دستی از جمله سدیم کربنات سبب شده که این پودرها در آب سخت نیز به خوبی کف کرده و لکه های موجود را پاک نماید. ضمن اینکه باعث محافظت پوست دست شده و رایحه مطبوعی نیز به لباس ها می دهد.
همچنین برخی از انواع پودر دستی قابلیت کاربرد در ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک را نیز دارا می باشند. لازم به ذکر است برخی از لباس ها به دلیل دارا بودن پارچه هایی از جنس پشم و ابریشم، بسیار حساس بوده و شستشوی آنها با ماشین لباسشویی سبب آسیب به بافت پارچه می شود از این رو باید با پودر دستی به شستشوی آنها پرداخت.
زیرا شستشوی دستی بهترین گزینه برای تمیزی پارچه های حساس و حفظ بافت آن است. لازم به ذکر است یکی دیگر از انواع لباس ها که شستشوی دستی آنها ضرورت دارد، لباس زیر است.

فروش پودر دستی

چرا که شستشوی این لباس ها با ماشین لباسشویی، باعث انتشار میکروب درون محفظه لباسشویی شده، همچنین اگر لباس های دیگر آلوده به چرک باشند، این آلودگی به لباس زیر نیز سرایت کرده و سبب حساسیت پوستی می شود.
از این رو توصیه می شود لباس زیر را با پودر دستی و جدای از سایر لباس های دیگر بشویید. لذا به دلیل مزایای ذکر شده برای پودر دستی، خرید و فروش انواع مختلف پودر دستی در بازار با استقبال بی نظیری همراه شده است.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button