مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات پودر شوینده فرش

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی پودر شوینده فرشمزایای استفاده از پودر شوینده فرشقیمت پودر شوینده فرشخرید عمده پودر شوینده فرشنتیجه گیری
پودر لباسشویی فله پرسیل

شستن فرش یکی از کارهایی است که مهارت بالایی می‌خواهد اما از مهم‌ترین نکاتی که باید در شستن فرش به آن توجه کرد استفاده از پودر شوینده فرش مناسب است. زیرا اگر پودر فرش کیفیت خوبی نداشته باشد به فرش آسیب می‌رساند. البته انتخاب پودر شوینده فرش بستگی به نوع فرش دارد.

معرفی پودر شوینده فرش

پودر لباسشویی فله ای

همانطور که آب نقش مهمی در شست و شوی فرش دارد استفاده از پودر شوینده فرش نیز به همان اندازه مهم است. البته از هر پودر شوینده‌ای نمی توان استفاده کرد زیرا اگر قابلیت انحلال نداشته باشد باعث پوسیده شدن فرش می‌شود. به همین دلیل بهتر است از پودر شوینده‌ای که دارای ویژگی اسیدی خنثی هستند استفاده شود. اگر پودر آنزیم‌های بسیار قوی داشته باشد فرش را بهتر تمیز می‌کند اما باعث سفت شدن آن می‌شود.

بهترین پودرهای شوینده فرش ویژگی‌های زیر را دارند؛

  1. رنگ فرش را پس از شست و شو تغییر ندهد.
  2. باعث درخشندگی فرش شود.
  3. لکه‌ها را به خوبی پاک کند.
  4. فرش را تمیز کند.
  5. به الیاف فرش آسیب نرسانند و دارای کف زیادی باشد.

مزایای استفاده از پودر شوینده فرش

پودر لباسشویی فله دوران

از مزایای استفاده از پودر شوینده فرش مناسب می توان به پاک کردن آلودگی، از بین بردن لکه‌ها، باکیفیت‌تر شدن فرش، از بین بردن چربی‌ها، از بین نبردن بافت فرش و پوسیده نشدن آن،
ماندگاری بیشتر، براقیت و درخشندگی، جلوگیری از تغییر رنگ فرش و رایحه خوب آن نام برد.

قیمت پودر شوینده فرش

پودر لباسشویی فله تبریز

قیمت پودر شوینده فرش بستگی به نوع، حجم و کیفیت آن دارد. هرچه مواد بهتری در آن به کار رفته باشد قیمت آن بیشتر است. پودر شوینده نانو نسبت به دیگر پودر شوینده ها قیمت بیشتری دارد چون از بهترین مواد در آن استفاده شده است و به فرش آسیب نمی‌رساند. البته می‌توانید پودر شوینده خوب با قیمت مناسب نیز تهیه کنید.

خرید عمده پودر شوینده فرش

پودر شوینده فرش

بیشتر کارخانه‌ها و شرکت پودر شوینده فرش را به صورت عمده به فروش می‌رسانند و به همین دلیل اکثر اوقات محصول بسته‌بندی نمی‌شود. میتوانید با کمترین قیمت این محصول را صورت عمده ای خریداری کنید. این روش فروش محصول را راحت‌تر در دست مشتریان قرار می‌دهد.

نتیجه گیری

پودر شوینده لباس

برای شستن فرش دستباف و ماشینی نباید از یک نوع مواد شوینده استفاده شود زیرا الیاف فرش دستباف ظریف‌تر هستند و ممکن است زودتر آسیب ببینند. برای شستن این نوع فرش‌ها باید از مواد شوینده‌ای استفاده کرد که باعث از بین رفتن رنگ آن و سفت یا خشک شدن فرش نشود. همچنین بهتر است برای شستن فرش از پود‌ر‌هایی استفاده شود که بعد شستن رسوب روی آن باقی نماند و لکه‌های زرد ایجاد نکند.‌ بهترین پودر شوینده‌ها فاقد مواد قلیایی هستند. مواد قلیایی به دلیل غلظت زیاد باعث آسیب رسیدن به فرش می‌شوند. این ماده می‌تواند باعث رنگ پریدگی فرش شود برای همین بهتر است از پودر شوینده های فرشی استفاده شود که فاقد مواد قلیایی باشد.

یکی از متداول‌ترین آلودگی‌های فرش چربی‌هایی است که توسط ریخته شدن غذا روی فرش باقی مانده است و برای از بین بردن لکه‌های چربی از روی فرش باید از مواد شوینده با کیفیت استفاده کرد. زیرا اگر پودر شوینده فرش با کیفیت باشد بدون اینکه به بافت فرش آسیبی برساند چربی‌ها و لکه‌ها را به راحتی از بین می‌برد.
خیلی از مردم در هنگام شستن برش نگران این می‌شوند که رنگ فرش تغییر کند یا فرش سفت و خشک شود. بیشتر فرش‌ها هنگام شست و شو رنگ پس می‌دهند اگر از مواد شوینده با ترکیبات خوب استفاده شود دیگر جای نگرانی باقی نمی‌ماند. مواد شوینده نقش بسزایی در چربی زدایی، تمیزی و درخشندگی فرش دارند پس برای انتخاب پودر شوینده فرش باید به جنس و الیاف فرش دقت کرد و با توجه به نوع فرش از پودر شوینده مناسب آن استفاده کرد. این پودر‌ها باید بتوانند انواع لکه‌های چربی، نوشیدنی، شمع، کاکائو، انواع مایعات، تخم مرغ، بستنی و…. را پاک کنند و از بین ببرند. این پودر باید بتواند تمامی لکه‌ها را از بین ببرد و در علاوه بر پاک کنندگی آن باید محافظ الیاف فرش باشد و رنگ فرش را تغییر ندهد همچنین نباید باعث سفتی و خشک شدن فرش بشود و رنگ آن را از بین ببرد. این پودر باید فاقد مواد قلیایی باشد‌ .اگر همه‌ی این ویژگی‌ها را داشته باشد این پودر برای شستن فرش مناسب است.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button