مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر شوینده لباس پخش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره پودر شوینده لباسویژگی بهترین پودر شویندهمزایای استفاده از بهترین پودر شویندهخرید بهترین پودر شوینده
پودر لباسشویی فله در قزوین

در طول روز لباس های ما در معرض بسیاری از آلودگی ها قرار می گیرند که سبب ایجاد لک بر روی سطح لباس ها می شود اما برای از بین بردن آن باید چه کرد؟ در این مقاله قصد داریم شما را با پودر شوینده لباس و انوع آن آشنا سازیم.

درباره پودر شوینده لباس

پودر شوینده لباس

در زمان های قدیم ، صابون تنها شوینده های لباس و اقلام دیگر بود که استفاده می گردید اما برای از بین بردن انواع باکتری ها و قارچ ها مناسب نبود و پس از مدتی جای خود را به پودر شوینده لباس داد. راه های بسیاری برای از بین بردن آلودگی های روی لباس وجود دارد که رایج ترین آن استفاده از پودر شوینده لباس می باشد. با توجه به نوع جنس لباس، نوع لک و رنگ لباس می توان از پودر شوینده متفاوتی استفاده کرد .

پودر شوینده لباس اغلب به دو صورت پودر شست و شوی دستی و پودر ماشین لباس شویی وجود دارند. از پودر ماشین لباس شویی برای شستن لباس ها با استفاده از ماشین های لباس شویی اتومات استفاده می شود. این نمونه از شوینده ها دارای مواد قوی تری نسبت به نمونه های دستی هستند ولی در مقایسه با آن ها و در هنگام حل شدن در آب به میزان کمتری کف می کنند. از جمله معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • احتمال ایجاد چسبندگی بر روی برخی از لباس ها
  • مناسب نبودن برای شست و شوی دستی به دلیل آنزیم های بسیار فعال

نمونه دوم پودرهای دستی هستند که برای شستشو با استفاده از ماشین های نیمه اتومات یا با استفاده از دست استفاده می گردد. نسبت به نمونه های ماشینی کف بیشتری تولید می کنند و گاهی برای شست و شوی قالی و قالیچه یا موکت استفاده می شوند. این نوع از شوینده ها برای شست و شوی لباس هایی با الیاف ضخیم تر مناسب هستند. از جمله معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد اثر سفیدی بر روی پارچه پس از شست و شو
  • باقی ماندن بوی مواد شوینده بر روی لباس
  • باقی ماندن دانه های شوینده بر روی لباس

ویژگی بهترین پودر شوینده

پودر لباسشویی فله پرسیل

شاید این سوال مطرح شود که کدام نوع آن مناسب تر است؟ پودر شوینده لباس را باید مطابق با ویژگی های لباس انتخاب کرد. از جمله مواردی که می تواند تاثیرگذار باشد، رنگ لباس، جنس پارچه ی آن و نوع لک ایجاد شده بر آن است. پس یک پودر شوینده لباس مناسب باید با حفظ الیاف پارچه باعث از بین رفتن آلودگی های آن شود.

مزایای استفاده از بهترین پودر شوینده

پودر لباسشویی فله اصفهان

وقتی از شوینده مناسبی استفاده شود، لباس ها به مرور پود نمی شوند، جنس و الیاف آن آسیب نمی بیند، رنگ لباس دچار تغییر نمی شود ، تمامی آلودگی های روی لباس از بین می رود، اثری از لک ها باقی نمی ماند و لباس بوی مطبوعی به خود می گیرد.

خرید بهترین پودر شوینده

پودر لباسشویی فله در کرمانشاه

امروزه پودر شوینده لباس از ضروری ترین وسایل مورد استفاده بشر می باشد. با توجه به آلودگی های روز افزون محیطی انتخاب یک پودر شوینده مناسب بسیار مهم است. اگر از شست و شوی دستی استفاده می کنید پس از پودرهای دستی استفاده کنید در غیر این صورت برای شست و شو با وسایل اتومات انتخاب پودر های ماشینی مناسب تر است، هم چنین اگر شفافیت و درخشندگی پارچه پس از شست و شو برای شما مهم است نمونه های ماشینی گزینه بهتری می باشد. برای خرید پودر های شوینده می توانید با مراجعه به فروشگاه های سراسر کشور اقدام به خرید نمایید.

نتیجه گیری

امروزه انتخاب یک پودر شوینده لباس مناسب از مهم ترین دغدغه های روزمره ی بشر است. با توجه به تنوع روزافزون پودر ها در بازار تصمیم گیری کمی سخت شده است. در این مقاله سعی کردیم شما را با انوع پودر شوینده لباس و کاربردهای آشنا کنیم و از مزایای هرکدام سخن بگوییم.

 

 

 

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button