مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر لباسشویی فله ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چیستی پودر لباسشویی فله ایرانیویژگی پودر لباسشویی فله ایرانیمزایای استفاده از پودر لباسشویی فله ایرانیقیمت پودر لباسشویی فله ایرانیصادرات پودر لباسشویی فله ایرانینتیجه گیری
پودر لباسشویی فله در قزوین

یکی از محصولاتی که به صورت روزانه از آن استفاده می کنیم مواد شوینده و پودر لباسشویی است. این پودر نیز مانند بسیاری از موارد دیگر دارای انواع گوناگون و بسته بندی های مختلف است. در این مطلب قصد داریم در مورد پودر لباسشویی فله ایرانی به بحث بپردازیم.

چیستی پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی

مواد پاک کننده لباسشویی نوعی از مواد شوینده می باشند که در تمیز کردن لباس نقش دارند. این مواد به دو شکل پودر و مایع تولید و عرضه می شوند. از نظر ارزشی، پودر و مایع هر دو دارای سهم مساوی می باشند و مصرف آن ها به سلیقه فرد باز می گردد. البته لازم به ذکر است که فروش پودر های لباسشویی تقریبا دو برابر نوع مایع آن است. حال پودر لباسشویی خود می تواند در بسته بندی های متفاوتی تولید و عرضه شود. این پودر به دو صورت فله‌ای و بسته بندی به فروش می رسد. همچنین، لازم به ذکر است که پودر لباسشویی فله ایرانی کمی ارزان تر از بسته بندی کوچک تر آن می باشد.

ویژگی پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی علاوه بر حفاظت کردن از الیاف لباس ها و جلوگیری از محو شدن رنگ آن ها، قادر است با سخت ترین لکه ها مبارزه کند. این پودر ها با افزایش قدرت شویندگی و اثر بخشی آب، بافت پارچه را بهتر تمیز می کنند. تقریبا می توان گفت که همیشه نتیجه حاصل از این پودر های لباسشویی مطلوب و مورد رضایت است چرا که پودر لباسشویی فله ایرانی بر اساس جدیدترین فناوری ها و فرمول های ساخت مواد شوینده تولید می شوند. با انتخاب های متعددی که در بازار وجود دارند، حتما قادر خواهید بود بهترین پودری را که با نیاز ها و همچنین بودجه شما بیشترین سازگاری را داشته باشد بیابید.

مزایای استفاده از پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی

مواد شوینده ای از جمله پودر لباسشویی فله ایرانی، قادر است به بهترین نحو لباس های شما را شست و شو دهد. این مواد بسیار مقرون به صرفه بوده و حتی می توانند لکه های خاک و گل و رنگ چمن را از روی البسه جدا کرده و از بین ببرند. البته پودر های لباسشویی برای استفاده با آب گرم طراحی شده اند و در صورت استفاده با آب بسیار سرد می توانند باعث ایجاد مشکل شوند چرا که پودر به خوبی در آب سرد حل نمی شود. به این ترتیب، احتمال دارد پس از اتمام شست و شو، باقیمانده پودر لباسشویی بر روی لباس ها مشاهده شوند.

قیمت پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر های لباسشویی فله‌ای در کیسه هایی با وزن های مختلف و با کیفیت های گوناگون تولید می گردند. به طور کلی قیمت پودر لباسشویی فله ایرانی از بسته بندی عادی آن مقرون به صرفه تر می باشد. البته، به سبب انواع مختلف پودر رختشویی و همچنین از آن جایی که مواد اولیه محصول از کشور های دیگر وارد می شود و تحریم ها روز به روز افزایش می یابند، قیمت پودر لباسشویی نوسان زیادی دارد. بنابراین، در صورتی که قصد خرید دارید، می توانید ابتدا قیمت ها را در فروشگاه های مختلف جست و جو کنید.

صادرات پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله تبریز

برخی از کارخانه های کشور، در خط تولید خود، افزون بر تولید و عرضه انواع پودر رختشویی با کیفیت در بسته بندی های گوناگون، مقادیر بسیاری پودر لباسشویی فله ایرانی به منظور صادرات به کشور های دیگر تولید می کنند. این پودر ها صرفا با هدف صادرات فله‌ای تولید می شوند و در بسته بندی به خصوصی قرار نمی گیرند.

نتیجه گیری

پودر لباسشویی فله ایرانی

کشور ایران یکی از بهترین مواد شوینده را تولید می کندو تولید کنندگان ایرانی پودر لباسشویی را به صورت فله‌ای به سایر کشور ها صادر می کنند و یا در کشور خدمان با بسته بندی های مناسب به فروش می رسانند. همان گونه که می دانید، با حمایت از کالای ملی می توان باعث رونق اقتصاد و بازار کار کشور شد.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button