مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پودر لباسشویی فله پرسیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر لباسشویی فله پرسیلپودر لباسشویی فله چیست؟درباره شرکت پرسیلمزایای پودر لباسشویی فله پرسیلقیمت پودر لباسشویی فله پرسیلنتیجه گیری
پودر لباسشویی فله پرسیل

پودر لباسشویی فله پرسیل

پودر لباسشویی فله پرسیل

در این مقاله قصد داریم به بررسی پودر لباسشویی فله پرسیل بپردازیم. این پودر دارای حجم بسیار و قیمت مطلوب می‌باشد. از این رو، برای شست و شو در مکان‌‌های عمومی به طور معمول از این محصول استفاده می‌شود. شرکت پرسیل با تجربه خود در این زمینه، پودری را تولید کرده است که علاوه بر هزینه پایین از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم حتما در ادامه مقاله ما را همراهی کرده تا با هم این پودر را بررسی کنیم.

پودر لباسشویی فله چیست؟

پودر لباسشویی فله پرسیل

همان گونه که از نام آن روشن است، پودر لباسشویی فله نوعی از پودر اهی رخت شویی می‌باشد که به منظور مصارف گوناگون و در بسته بندی‌‌های متنوع بسته به نوع نیاز و تقاضای مشتری‌‌ها در کارخانه‌‌های مواد شوینده بهداشتی تولید شده و در بازار‌‌های این محصولات توزیع می‌شوند. بدیهی ترین تفاوت آن با پودر لباسشویی معمولی در حجم آن است و در واقع تنها به صورت فله‌‌‌ای عرضه می‌شود. جالب است بدانید که اغلب ایرانی‌‌ها تمام پودر‌‌های لباسشویی موجود در کشور را با نام تاید می خوانند. این در حالی است که تاید اولین پودر لباسشویی بود که به ایران وارد شد و با این وجود که شرکت‌‌های مختلفی این محصول را تولید کرده اند، همچنان از آن زمان نام تاید بر روی آن مانده است.

با این حال انواع مختلفی از پودر‌‌های لباسشویی فله‌‌‌ای نظیر پودر لباسشویی فله پرسیل در ایران وجود دارند که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پودر لباسشویی فله پرسیل به سبب حجم زیادی که دارد در قالی شویی‌‌های صنعتی، زندان‌‌های عمومی، بیمارستان‌‌ها و مراکز درمانی، سازمان‌‌ها و ارگان‌‌هایی نظیر نیروی انتظامی و ارتش و … به کار گرفته می‌شود.

درباره شرکت پرسیل

پودر لباسشویی فله پرسیل

کارخانه پودر رختشویی پرسیل، بدون شک یکی از بهترین‌‌ها در صنایع شونده کشور می‌باشد. این شرکت انواع پاکک کننده‌‌ها و شوینده‌‌های بهداشتی و استاندارد را تولید و به صورت عمده در بازار‌‌های مربوطه عرضه می‌کند. پرسیل همواره یک برند معتبر بوده که هدف خود را بر مبنای کسب رضایت مشتریان قرار داده است. این اعتبار بالا، سبب شده است تا محصولات این شرکت به رونق بسیار خوبی در بازار دست پیدا کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب پودر لباسشویی فله پرسیل، رضایت مشتریان و تقاضای بیشتر این محصول را به همراه دارد.

مزایای پودر لباسشویی فله پرسیل

پودر لباسشویی فله پرسیل

همان طور که در قسمت قبل گفته شد، از پودر لباسشویی فله پرسیل در مکان‌‌های عمومی که به مقدار زیادی شوینده نیاز دارند استفاده می‌شود. خرید فله‌‌‌ای این پودر نسبت به خرید معمولی محصول یک مزیت بزرگ دارد و آن مقرون به صرفه بودن آن است. متحمل شدن هزینه‌‌های هنگفت تنها برای پاکیزه نگه داشتن محیط باعث کاهش سایر ابعاد می‌گردد. بسته بندی پودر لباسشویی پرسیل از جنس مقوا است که با محیط زیست سازگاری دارد. همچنین، بافت پودری و بسته بندی این محصول، امنیت آن را افزایش می‌دهد. پودر لباسشویی فله پرسیل احتیاجی به مواد نگهدارنده نداشته و سلامت را به خطر نمی‌اندازد. افزون بر تمام این موارد، به سبب وجود آلکیل بنزنات سولفونات در ترکیب این پودر، شست و شوی خاک، گل و چمن نیز با این شوینده ممکن می‌شود.

قیمت پودر لباسشویی فله پرسیل

پودر لباسشویی فله پرسیل

قیمت این پودر به سبب این که غالب مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید محصول از سایر کشور‌‌ها تأمین می‌شود به طور روزانه تغییر می‌کند. این مسئله سبب شده است که پودر لباسشویی و به کل محصولات شوینده از قیمت ثابتی برخوردار نباشند. با جست و جو در موتورهای جست و جو و سایت‌‌های معتبر فعال در این زمینه، می‌توانید به راحتی از آخرین تغییرات قیمت پودر لباسشویی فله پرسیل مطلع شوید.

نتیجه گیری

پودر لباسشویی فله‌ای

همه ما تا به حال این سؤال را از خود پرسیده ایم که چه نوع پودر لباسشویی را خریداری کنیم. در این مورد باید گفت که شرکت پرسیل دارای محصولات بسیار باکیفیتی است که دارای ویژگی‌‌های بسیار مطلوب می‌باشند. بدون شک، پودر‌‌ لباسشویی فله پرسیل یکی از بهترین‌‌ها بوده و موجب رضایت بسیاری از ایرانی‌‌ها گشته است.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button