مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 1 =

کارخانه تولید پودر ماشین لباسشویی عطری

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره پودر ماشین لباسشویی عطریویژگی پودر ماشین لباسشویی عطریمزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی عطری قیمت پودر لباسشویی عطری نتیجه گیری
پودر لباسشویی فله تبریز

امروز در بازار پودرهای لباسشویی با تنوع بیشتر و عرضه شده اند که انتخاب در میان آنها از خطر شده است. با توجه به کیفیت خوب و بی نظیر، پودر ماشین لباسشویی عطری طرفداران بیشتری در میان بقیه پودرها پیدا کرده است. این پودرها با عصاره های ارگانیک و طبیعی مانند رایحه‌ی زیتون تولید شده اند.

درباره پودر ماشین لباسشویی عطری

پودر لباسشویی فله نگین

پودر لباسشویی هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی موجود است، در گذشته از این پودرها برای شستن ظروف به دلیل قدرت پاک کنندگی بالا استفاده می شد. امروزه پودر ماشین لباسشویی عطری در میان خریداران به دلیل قدرت پاک کنندگی بیشتر لکه ها،بوی خوب و درخشندگی بیشتر که لباس ها می دهند و محبوب تر شده است.

این پودرها با رایحه بسیار خوبی که دارند برای مصرف خانگی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و دارای قیمت مقطوع می باشند، و در انواع مارک های مختلف به بازار عرضه می شوند. شرکت های مختلفی هر ساله مقدار زیادی پودر ماشین لباسشویی را تولید کرده و به دست فروشندگان می رسانند.

ویژگی پودر ماشین لباسشویی عطری

پودر لباسشویی لکه بر

این محصولات با رایحه خوب و دلنشین خود که باعث جذب مصرف‌کنندگان بیشتری شده اند، دارای قدرت پاک کنندگی بالایی نیز هستند. پودر ماشین لباسشویی عطری در بیشتر موارد دارای آنزیم های خاصی هستند که قدرت پاک کنندگی را چندین برابر می کند، پودرهای لباسشویی دستی به علت ارتباط با دست انزیم در آنها وجود ندارد یا به مقدار کم وجود دارد،زیرا برای پوست خطرناک است.

با توجه به شاخص عطری بودن این محصول فقط به رایحه خوبان می توان اشاره کرد. این پودرها دارای قدرت پاک کنندگی و درخشندگی خوبی نیز هستند و همچنین قدرت نرم کنندگی هم دارند ،که برای شستشوی البسه ویژگی و قابل توجهی است و باعث راحت اتو شدن لباس ها می شود.

مزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی عطری

پودر لباسشویی فله تبریز

پودر ماشین لباسشویی عطری با توجه به اسم آن دارای رایحه خوبی است که بعد از استفاده بوی فوق العاده حقوق و دلنشین را به لباس ها می دهد. این پودرها به دلیل وجود نرم کننده در آنها بعد از استفاده بافت لباسها را نرم و لطیف تر می کند و همچنین باعث چروک شدن لباس ها می شود و با افزایش طول عمر لباس ها جلوگیری از رنگ پریدگی آنها همراه است. این پودرهای لباسشویی با وجود آنزیم های آمیلاز، پروتئاز، لیپاز و سلولاز  قدرت پاک کنندگی بیشتری در حذف چربی ها و چرخ های درون بافت لباس دارند.

همچنین  هنگام استفاده از پودر ماشین لباسشویی عطری با وجود آنزیم ها نیاز است که مقدار زیادی از بود را استفاده کنیم، مقدار کمی از تورم قدرت پاک کنندگی و درخشندگی بالایی دارد.

 قیمت پودر لباسشویی عطری

پودر لباسشویی فله دوران

 پودر ماشین لباسشویی عطری مانند سایر فوتهای لباسشویی در بسته‌بندی‌های ۵۰۰ گرمی و همچنین  چهار، پنج و ده کیلو گرمی  روانه بازار شده اند. آن چیزی که قیمت این محصولات را تعیین می‌کند کیفیت و کمیت محصول است به عنوان مثال؛ در نمونه تولیدی از یک شرکت ترکیبات اولیه، حجم مواد، قدرت پاک کنندگی و نرم کنندگی از جمله عوامل تعیین کننده قیمت می باشند. امروزه با توجه به افزایش و کاهش قیمت‌ها نرخ معینی برای پودر ماشین لباسشویی عطری تعیین نشده زیرا که دستمزد کارکنان هم یکی از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد.

یکی دیگر از عواملی که قیمت پودر ماشین لباسشویی عطری را تعیین می‌کند، میزان و روش خرید مردم می باشد؛ به عنوان مثال در هنگام خرید عمده قیمت‌کلی کار کمتر می‌شود و تخفیفات بیشتری را در بر می گیرد. به هر حال قیمت بسته های ۵۰۰ گرمی چیزی بین ۸ تا ۱۲ هزار تومان و در بسته بندی های چند کیلوگرمی به مراتب این قیمت بیشتر می‌شود.

 نتیجه گیری

پودر لباسشویی فله اصفهان

به طور کلی استفاده از پودر ماشین لباسشویی عطری به‌دلیل بوی خوب و دلنشین و قیمت مقرون به صرفه تر نسبت به مایع لباسشویی طرفداران بیشتری دارد، به هر حال اگر شما هم قصد خرید مواد شوینده را دارید پودر ماشین لباسشویی عطری بهترین گزینه می باشد.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 4 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button